More N’ More to agencja reklamowa full-service, której kompetencje opierają się na połączeniu najlepszych doświadczeń jej pracowników, wyniesionych z międzynarodowych agencji sieciowych i sprawności działania, oczekiwanej przez Klientów lokalnych.

Dzięki temu, w zależności od specyfiki zleconego projektu czy kampanii, dobierany jest odpowiedni zespół specjalistów z obszarów strategii komunikacji, ATL, BTL, digital i design.

ATL

Szeroko-zasięgowe kampanie to reklamowe ABC. Zawsze mamy własny punkt widzenia, a nasze rekomendacje składamy, analizując rynek, cele biznesowe i ostateczny efekt. I co dalej? Odpowiedź znamy już wcześniej, ponieważ nasze pomysły oparte są na elastycznych platformach komunikacyjnych, które mogą być rozwijane przez wiele miesięcy, a nawet lat.

BTL

Klient szuka potwierdzenia obietnic składanych w kampaniach reklamowych w szeroko-zasięgowych mediach. Pierwszy taki sprawdzian wiarygodności marki i produktu to próba przekazania konkretnej i rzetelnej informacji, która często musi wówczas bronić się samodzielnie. Dlatego BTL traktujemy jako poważne wyzwanie.

DIGITAL

Pomysł na obecność marki w świecie cyfrowym mamy zawsze. Przecież w dzisiejszym świecie to i tak się wydarzy, a zazwyczaj ma już miejsce. Znając dzisiejszą pop kulturę, specyfikę mediów społecznościowych, charakterystykę i oczekiwania różnych grup docelowych w Internecie, potrafimy tę wiedzę przełożyć na technologię HTML, PHP, Flash i każdą inną.

DESIGN

Za każdą misją stoi pasja, która wsparta wiedzą i umiejętnościami pozwala nie tylko marzyć. Pozwala tworzyć konkretne kształty. Czy istnieje miłość od pierwszego wejrzenia? Wierzymy, że w designie ta prawda sprawdza się wyjątkowo często i jesteśmy właśnie od tego, aby tę częstotliwość stale zwiększać, a co najważniejsze mamy na to wpływ.

MEDIA

Efektywna komunikacja reklamowa wymaga wiedzy nie tylko na temat tego, co i jak należy powiedzieć, ale również gdzie i komu to pokazać.  Dobór mediów wymaga dokładnego zaplanowania i pracy kreatywno-produkcyjnej według tego właśnie planu. I to determinuje nasze podejście do projektowania kampanii, które potrafimy wymyślić, wyprodukować i zakupić.

Social N' More